Fraternitas Imantica » A!K!,Dažādi,LLU,Pasākumi » LLU pirmkursnieku orientēšanās pa Jelgavu

LLU pirmkursnieku orientēšanās pa Jelgavu

Ievietots Aug 30 in A!K!, Dažādi, LLU, Pasākumiby Text Resizer Text Resizer

Šo pirmdien, 29.augustā norisinājās LLU pirmkursnieku orientēšanās pa Jelgavu. Tradicionāli arī mēs, kopā ar studenšu korporāciju Varavīksne, piedalījāmies šajā pasākumā, izveidojot kontrolpunktu mūsu C!Q!. Jāatzīst, ka šogad šajā pasākumā mūsu konventu prezentēja vien četri imantieši: com! Jānis Upmanis, com! Elgars Mielavs, com! Pauls Jaks un kr! Kaspars Bušs.

Mūsu C!Q! kontrolpunktā tika sagatavoti uzdevumi, lai pārbaudītu jauno studentu zināšanas un interesi par Latvijas simboliem un vēsturi. Pirmkursniekiem bija jābūt pietiekoši erudītiem, lai spētu atrast atbildes uz jautājumiem –  kurš bija Latvijas pirmais Ministru prezidents, cik bieži norisinās Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki, kāpēc latviešiem zīmīgs ir 16. marts – un citiem jautājumiem, kas būtu jāzina katram latvietim.

Prieks bija noraudzīties, ka vairums jautājumu jaunajiem studentiem nesagādāja grūtības un, sēžot  skolas solā, iegūtās vēstures zināšanas ir palikušas atmiņā.

Tradicionāli arī cienājām studentus ar uz grila ceptām desiņām un baudijām no kausiem alu, stāstot par studentu korporāciju nozīmīgumu un nepieciešamību latviskās identitātes saglabāšanā un stiprināšanā. Arīdzan aicinājām interesentus apmeklēt imantiešu viesu vakarus septembrī, kur būs iespēja iepazīties ar mūsu korporācijas vērtībām, tradīcijām un tik dažādajiem harizmātiskajiem biedriem.

Pirmkursnieku orientēšanās

kr! Kaspars Bušs 94c!

Komentāri slēgti.

Back to Top