Fraternitas Imantica » A!K!,Dažādi,F!B!,Foto,Krustdēli,Pasākumi » “Karaliskās vakariņas” Jaunpils pilī

“Karaliskās vakariņas” Jaunpils pilī

Ievietots Feb 20 in A!K!, Dažādi, F!B!, Foto, Krustdēli, Pasākumiby Text Resizer Text Resizer

rsz_20170218_162248[1]

„Karaliskās vakariņas” Jaunpils pilī

Nedēļas nogalē, Fraternitas Imantica 70. gada dienā, tika aizvadīts ļoti patīkams pasākums Jaunpils pilī. Fraternitas Imantica Dāmu komitejas organizētajā pasākumā ieradās kupls pulks imantiešu un viņu dāmas. Saulainajā, bet vējainajā dienā bija iespēja klausīties atraktīvā, informatīvā gida stāstījumā par Jaunpils pili, bruņiniekiem un viduslaikiem. Apskatīt vēsturiskus ieročus, paviesoties vīna pagrabā, laulāšanās tornī, redzēt tikumības jostu, un vēl daudz citu interesantu un ar vēsturi saistītu lietu, noslēdzot informatīvo daļu ar simulētu lielgabala šāvienu.

Dāmu komiteja bija parūpējusies, lai visi pasākuma dalībnieki arī tiktu pie gardām vakariņām, bet vakariņas šoreiz bija ļoti īpašas, jo nācās mielot savu gardo maltīti neizmantojot nekādus palīglīdzekļus, atskaitot savas rokas, kas, protams, bija negaidīts pagrieziens vakara gaitā un palīdzēja īpaši uzburt viduslaiku auru. Rokas tika mazgātas speciāli sagatavotā ziedlapiņu un citronu ūdens maisījumā. Turpmākā vakara gaitā notika aktīvas sarunas, mielasta baudīšana kā arī kantu dziedāšana.

Paldies Fraternitas Imantica Dāmu komitejai par jauki noorganizēto pasākumu, Jaunpils pilij un tās personālam par uzņemšanu, kā arī no kr!kr!  paldies fil! Arturam Lešinskim par iespēju piedalīties pasākumā!

Komentāri slēgti.

Back to Top