Fraternitas Imantica » A!K!,Dažādi,Krustdēli » Jauno biedru uzņemšana – 95.coetus

Jauno biedru uzņemšana – 95.coetus

Ievietots Okt 13 in A!K!, Dažādi, Krustdēliby Text Resizer Text Resizer
95. coetus No kreisās - kr! Arvīds Ondrups, t/l old! com! Elgars Mielavs un kr! Normunds Stanka

95. coetus No kreisās – kr! Arvīds Ondrups, t/l old! com! Elgars Mielavs un kr! Normunds Stanka

2016. gada 13. oktobrī mūsu rindām piepulcējās vēl divi imantieši – kr! Normunds Stanka un kr! Arvīds Ondrups, veidojot 95. coetu.

Normunds dzimis 1996. gada 14. oktobrī,  nāk no Rēzeknes novada Gaigalavas pagasta. Pabeidzis Gaigalavas pamatskolu, Rēzeknes Valsts ģimnāziju un pašlaik mācās LLU Tehniskajā fakultātē inženierzinātņu studiju programmā 2. kursā. Normunds, palīdzot vecākiem, nodarbojas ar lauksaimniecību un ir iestājies Jauno zemnieku klubā Jelgavā. Brīvajā laikā mēdz uzspēlēt florbolu un dejot tautiskās dejas JDK “Krēslīte”. Normunds jau pagājušajā gadā apmeklēja visus viesu vakarus, tomēr, pēc viņa teiktā vēl šaubījās par tik nopietna lēmuma, par iestāšanos mūža organizācijā, pieņemšanu. Pēc nelielas “apbružāšanās” universitātes dzīvē, sava laika sakārtošanas un apdomāšanās Normunds atkārtoti apmeklēja visus trīs viesu vakarus un ieradās arī uz uzņemšanu.

Arvīds dzimis 1996. gada 15. maijā, nāk no Salaspils, kur mācījies līdz 9. klasei. Pēc pamatskolas Arvīds iestājies un pabeidzis Rīgas Tehnisko koledžu, iegūstot CNC darbagaldu iestatītāja profesiju. Šajā amatā Arvīds uzsāka un joprojām turpina darbu Salaspilī. Pašlaik mācās LLU Tehniskajā fakultātē Mašīnu projektēšanas un ražošanas studiju programmā, 1. kursā. Brīvajā laikā Arvīdam patīk nodarboties ar sportu, lielākoties frisbiju. Arvīds ir mūsu com! Jāņa Ondrupa brālis.

Pēc visu vakaru apmeklēšanas abi radīja lielisku priekšstatu par sevi, dažādās sarunās izrādīja savu patriotismu un tēvzemes mīlestību.

Vivat crescat floreat Fraternitas Imantica un 95. coetus in aeternum!

Komentāri slēgti.

Back to Top