Fraternitas Imantica » Dažādi,Krustdēli,LLU,Pasākumi » Atskats: Teātra festivāls 2016

Atskats: Teātra festivāls 2016

Ievietots Apr 27 in Dažādi, Krustdēli, LLU, Pasākumiby Text Resizer Text Resizer

33f5df1d3a7496ef10fa47d8008182f4

 

Šogad teātra festivāls svinēja apaļu jubileju 20. gadus un teātra festivāls norisinājās mūsu alma mater – Jelgavā Latvijas Lauksaimniecības niversitātē,  pilī, 23.aprīlī. Šā gada festivāla tēma un devīze bija ‘’Dzīve cirkā/cirks dzīvē’’. Šogad kopā korporācijas bija sagatavojušas septiņas izrādes. Teātra festivāls iekrita tieši tajā pašā dienā kad bija Lielā talka, laikam tāpēc gan skatītāji, gan dalībnieki – citas korporācijas, bija ieradušās diezgan maz.

Lai darbs ražīgāks un ideju vairāk, nolēmām piedalīties un izrādi veidot kopā ar studenšu korporāciju Varavīksne. Gatavoties teātrim sākām jau martā. Sākām domāt teātra idejas, kuras mēģinājām virzīt uz komēdijas pusi, lai būtu jautri  skatītājiem, kā arī mums pašiem. Kad bija izdomātas pietiekami daudz tēmu tad varējām sākt rakstīt scenāriju, lai būtu izrāde pēc iespējas atbilstošāka tēmai.

Kad scenārijs jau bija izdomāts, pat lomas jau bija sadalītas, kā arī teju bijām jau sastrādājušies sastrādājušies, vairāki  aktieri sāka atteikties no lomām, jo parādījās personiski iemesli, kuru dēļ tie nevarēja piedalīties teātra festivālā. Trīs dienas pirms festivāla, kad meklējām aktierus, tad smejoties iedomājāmies, ka klauna aktiera vietu var arī neieņemt un klauns būtu iedomāts tēls, kas mūsu acīs likās ļoti smieklīgi. Izmisuma dēļ mēs tikām pie ļoti labas ainas.

Luga pēc mūsu domām bija diezgan jautra, paši mēģinājumu laikā bijām izsmējušies, kā arī bijām priecīgi un lepni par mūsu veikumu. Veidojot šo uzvedumu, varēja just kā mēs vairāk iepazīstam viens otru un sadraudzējamies. Šie mēģinājumu un gatavošanās vakari bija tiešām lieliski saliedēšanas pasākumi

Kad pasākuma diena bija pienākusi, no rīta uz skatuves vēl izmēģinājām kurā vietā ko novietos un kā uzstāsimies, pat pēdējā brīdī vēl izmainījām mazliet scenārija nobeigumu, lai izskatītos labāk un smieklīgāk. Tā kā mēs uzstājāmies pēdējie, respektīvi mūsu izrāde bija septītā, tad visas dienas garumā bija tāds neliels stress.

Kaut arī neieguvām kāroto skatītāju balvu, kas, manuprāt, ir pati svarīgākā balva šādā pasākumā. Iespējams tur nedaudz pie vainas tas, ka imantiešiem un varavīksnēm atbalstītāju zālē bija diezgan maz.

Pasākums bija veiksmīgs un ļoti jautrs arī ne tikai oficālajā daļā un uzstāšanās brīdī, bet arī gatavojoties šim pasākumam. Savu izrādi bijām sagatavojuši un nospēlējām labi, un arī neizpalikām bez balvām – saņēmām atzinību par nomināciju ‘’Izrāde atbilstošākai tēmai.’’

Protams, nākamgad ceram uz lielākiem panākumiem!

Autors: kr!Miks Ozols 94.coetus

Komentāri slēgti.

Back to Top