Apskats: I viesu vakars

Ievietots Sep 17 in Krustdēli, Pasākumi, Viesu vakariby Text Resizer Text Resizer

5. septembrī noritēja pirmais jeb informatīvais viesu vakars. Viesu vakara sākums bija paredzēts 19:00, bet mēs, kā jau krustdēli, ieradāmies agrāk, šoreiz pat divas stundas agrāk – galvenokārt, lai pārliecinātos, ka pirms viesu vakara ar māju viss ir kārtībā, lai novērstu, kādus vizuālus trūkumus, kuri tika palaisti garām iepriekš lielajā talkā, vai vienkārši piekoptu. Tā kā piekopt vajadzēja daudz ko, tad laiks paskrēja ātri un pienāca arī paredzētais sākuma laiks, kad sāka jau ierasties pirmie viesi, kuri nez kādā veidā ienāca pa pagalma durvīm nevis galvenajām.

Kad bija ieradušies pirmie četri viesi, neiztikām bez tradicionālās pirmā viesu vakara daļas, tas ir ekskursijas. Com! Ģirts Kurcalts uzsāka pirmo ekskursijas tūri ar plašu informācijas sniegšanu par korporāciju un aktivitātēm, ar kurām mēs nodarbojamies. com! Ģirta Kurcalta vadība ekskursijā netika neviena telpa neizrādīta, un arī viesi nekautrējas uzdot jautājumus, uz kuriem arī saņēma gaidītās atbildes. Kad Ģirta vadītā ekskursija bija pietuvojusies noslēgumam, ieradās vēl četri viesi, kuri neizpalika bez iepriekš dalītās informācijas un arī tika vesti atkārtotā ekskursijā. Beidzoties ekskursijām, bija jau pienācis paredzētais viesu vakara sākuma laiks, un apmeklētāju skaits bija tiešām kupls, gan mūsu korporācijas biedru, gan viesu ziņā, kas beigu beigās bija ieradušies deviņu cilvēku sastāvā. Patīkams fakts bija arī tas, ka mūsu karterbrāļu, korporācijas Gersicania pārstāvis com! Gints Kasars bija ieradies. Viesu vakaram sākoties, visi, kas bija ieradušies sanāca konventu telpā un varēja sākties prezentācija par mūsu korporāciju, ar kuras palīdzību tika sniegts ieskats mūsu dzīvē un sniegta informācija par korporāciju kā tādu.

Pēc prezentācijas sākās runāšanas daļā, kur oldermanis com! Ģirts Derums un citi kommilitoņi, kā arī fil! Artūrs Lešinskis, pastāstīja dažādas lietas par korporāciju. Vēlāk arī pienāca laiks, kad katrs klātesošais īsi pastāstīja par sevi un korporācijas biedri arī pieminēja savus guvumus, ko sniegusi korporācija. Pēc viesu vakara oficiālās daļas beigām, daļa klātesošo izklīda, bet daži viesi tomēr uzkavējas nedaudz ilgāk un izmantoja iespēju parunāties ar jau esošajiem korporācijas biedriem. Man pašam bija patīkami redzēt salīdzinoši lielo viesu skaitu, kas uz nākamajiem viesu vakariem solījās būt lielāks un jau pēc pirmā viesu vakara varēja saprast, ka daži varētu pretendēt uz biedra statusu! Kopumā, pēc manām domām, vakars bija izdevies, un mērķis tika sasniegts.

Autors kr! Egons Kalniņš, 91. coetus.

IMG_2742

Komentāri slēgti.

Back to Top