Fraternitas Imantica » Dažādi,Foto,Pasākumi » 2016. gada Dāmu vakars.

2016. gada Dāmu vakars.

Ievietots Feb 25 in Dažādi, Foto, Pasākumiby Text Resizer Text Resizer

img_0071

Šogad, 19. februārī, otro gadu pēc kārtas, notika imantiešu Dāmu vakars.
Dāmu vakara organizēšana tika uzsākta pagājušo gadu, neilgi pēc Dāmu komitejas dibināšanas, ar kuras iniciatīvu arī šī tradīcija tika atsākta. Šī Dāmu vakara organizēšana sākās līdz ar jaunā semestra iestāšanos un par to, lai pasākums varētu notikt un pulcēt kopā imantiešus ar savām ģimenēm, rūpējās gana daudz cilvēku gan no imantiešu puses, gan Dāmu komitejas.

Dāmu vakara oficiāla daļa sākās nemainīgi, 20:00, bet vakara dalībnieki tika aicināti ierasties jau pus stundu agrāk, kad viņus sāka sagaidīt krustdēls Māris Skusts, kas katru cienāja ar šampanieša glāzi, kuru saskandināt un izbaudīt pirmo malku varēja kopā ar t/l old! Ģirtu Derumu un viņa dāmu.
Pats vakars iesākas ar oldermaņa uzrunu, pēc kā sekoja, vakaru atklājošs kants „Pulcējaties latvju dēli”.

Kad pirmā kants bija izskanējis, pienāca viesmākslinieka, Indara Markota, uzstāšanās laiks, kurā viņš ar akustisko ģitāru izpildīja vairākus skaņdarbus.
Pēc priekšnesuma dalībnieki, visi kā viens, pulcējās uz kop bildi.
Uzreiz pēc fotografēšanās sākās pirmā deju tūre, kur pie patīkamas dzīvās mūzikas bija iespējams izdejoties ar savu partneri, līdz ar to arī sākās lielā cilvēku aktivitāte, jo paralēli tam, visi varēja izbaudīt dažādākas uzkodas no kopējā uzkodu galda un ļauties sarunām kā arī apmeklēt, krustdēlu veidoto bāru, kur bija iespējams iegādāties visa veida dzērienus.

Starp deju tūrēm, arī atskanēja dažs labs kants, kuru vadīšanu savā nesen ieņemtajā mag! cant! amatā varēja izbaudīt mans coetusbrālis,  Pauls Jaks.
Vakara gaitā arī bija iespējams aplūkot mūsu, krustdēlu, sagatavoto priekšnesumu, kur mulsinošus burvju un roku veiklības trikus rādīja jaunākie no krustdēliem.
Viena no galvenajām vakara daļām bija arī izsole, ar kuras palīdzību, izsolot dažādus priekšmetus, tiek vākta nauda C!Q! labiekārtošanai.  Šoreiz izsolāmie priekšmeti bija no koka veidots gaļas dēlītis, rotāts ar imantiešu simboliku, kr! Raivja Driksnas pašbrūvētais, gardais alus un prezidija sagatavotais kalendārs ar Fr!Imantica pasākumu bildēm un neliels ozola stāds, kuru bija iespējams iegādāties kopā ar kalendāru.

Vakaram, lēnām tuvojamies noslēgumam, tika aizvadīta arī izsole, kurā piedalījās visi dalībnieki un tika izlozēti trīs laimīgie, kas ieguva savā īpašumā kādu kārumu.
Pēc iepriekšminētajām aktivitātēm, tika novadīta „Gaudeamus Igitur” un aizvadīta deju tūru, pēc kuras sekoja noslēguma kants „Vai gudras dabas mājiens”, kas arī oficiāli noslēdza šo, 2016. gada, imantiešu Dāmu vakaru.|
Kopumā, no saviem novērojumiem, varētu teikt, ka dāmu vakars atkārtoti bija izdevies un aizvadīts godam.
Novēlu šai tradīcijai ilgu mūžu!

Komentāri slēgti.

Back to Top